ПОМОГИТЕ. СРОЧНО!!!!знайдіть довжину дуги що становить 5/9 кола, радіус якого дорівнює 36см?​


Ответы на вопрос

Отвечает Костоусова Леся.

9Ответ:125,9 см.

Пошаговое объяснение:

С=R*2*П

R=36 cм

С=36*2*3,14=226,08 см

С=226,08/9*5=125,9 см