Сплав містить 11 процeнтів міді . Скількі кідограмів міді у 370 кг сплаву


Ответы на вопрос

Отвечает Байбосунов Самат.

Відповідь:

40,7

Покрокове пояснення:

370/100=3,7

3,7*11=40,7

Отвечает Осадченко Денис.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

370 кг- 100%

х кг -     11%

х=370 * 11%:100%

х= 40,7 кг міді