за три дні трактористи виорали 840га поля.За перший день було виорано 3/10 від усього поля, а за

другий день 4/6 того, що залишилося.Скільки гектарів землі залишилося виорати третього дня.Пж помогите нужен ответ сйчас срочни

Ответы на вопрос

Отвечает Musayev Lezgin.
1. 840:10*3=252 (га) - за перший день.
2. 840-252= 588 (га) - залишилось виорати після першого дня.
3. 588:6*2=392 (га) - за другий день.
4.840-(252+392)=196 (га) - залишилось виорати третього дня.