за три дні трактористи виорали 840га. поля,за перший день було виорано 3/10 від усього поля,а за

другий 4/6 того,що залишилося.Скільки га.землі залишилось виорати третього дня

Ответы на вопрос

Отвечает Леонардыч Евгений.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1. 840:10*3=252 (га) - виорано за перший день.

2. 840-252= 588 (га) - залишилось виорати після першого дня.

3. 588:6*2=392 (га) - виорали за другий день.

4.840-(252+392)=196 (га) - залишилось виорати третього дня.

Отвечает Попова Татьяна.

1)   100-40=60% - от остатка убрали в третий день, что составляет 216 га.

2)   216*100 :60=360(га) - убрали во второй и третий дни

3)   1-3/8=5/8(части) - убрали во II и III дни, что составляет 360 га

4)   360:5*8=576(га)-убрали за три дня.

Вычислим, сколько %

576:100=5,76(га) - составляет 1%

216:5,76=37,5% - вспахали в третий день