Сплав містить 38% олова, 40% цинку,а решта - 1,1 кг - складає свинець.Скільки олова цьому

сплав,скільки цинку в цьому сплав?

Ответы на вопрос

Отвечает Быкова Милена.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

38+40=78% складає олово і цинк

100%-78%= 22% складає свинець

1,1 кг свинцю - 22%

х  кг сплав     - 100%

х= 1,1*100%:22%

х=5 кг масса сплаву

5*38%:100%= 1,9 кг складає олово

5*40%:100%= 2 кг складає цинк