У саду ростуть груші та яблуні, разом 100 дерев. Скільки яблунь росте в саду, якщо 20 %

їхньоїкількості дорівнюють 60 % кількості груш?​

Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Ксения.

Пусть х - яблони, тогда (100 - х) - груши.  20% = 0,2; 60% = 0,6. Уравнение:

0,2 · х = 0,6 · (100 - х)

0,2х = 60 - 0,6х

0,2х + 0,6х = 60

0,8х = 60

х = 60 : 0,8

х = 75

Ответ: 75 яблонь.