У саду друзів з Простоквашино ростуть яблуні та груші, до того ж яблуні становлять 32% дерев. Груш

у саду росте на 9 дерев більше, ніж яблунь. Скільки в саду росте яблунь і груш всього?

Ответы на вопрос

Отвечает Ramazanov Djafar.

Ответ:

8 яблонь.
17 груш.
Всего 25 дерева.

Пошаговое объяснение:

Всего x.
Яблонь 0,32x.
Груш x-0,32x=0,68x.

0,32x+9=0,68x\\9=0,68x-0,32x\\9=0,36x\\900=36x\\x=\frac{900}{36}\\x=\frac{100}{4}\\x=25

0,32\cdot25=8 яблонь.
0,68\cdot25=17 груш.

Всего 25 дерева.

Отвечает Петрова Ульяна.

Пошаговое объяснение:

32% = 32 : 100 = 0,32

Все деревья = х

Яблони = 0,32х

Груши = 0,32х + 9

0,32х + 0,32х + 9 = х

0,64х + 9 = х

0,64х - х = -9

-0,36х = -9

х = -9 : (-0,36)

х = 25

Все деревья = (х) = 25

Яблони = (0,32х) = 0,32 * 25 = 8

Груши = (0,32х + 9) = 8 + 9 = 17

8 + 17 = 25