U Клас 1. Найбільшим спільним дільником чисел 42 і 63 є:Варіант 132. Розв'язати рівІ семестр

2020-2021 н. р.А) 9; Б) 7; В) 21, Г) 28.Помогите пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Горин Геннадий.

42 | 2                                63 | 3

21 | 3                                 21 | 3

7 | 7                                   7 | 7

1                                        1

42 = 2 · 3 · 7                     63 = 3² · 7

НОД (42 и 63)  = 3 · 7 = 21 - наибольший общий делитель

42 : 21 = 2                         63 : 21 = 3

Вiдповiдь: В) 21.