505. Складіть чотири пропорції, використовуючи рівність 1) 8•0,2 = 0,4•4; 2) 1,3•10.1/6.26


Ответы на вопрос

Отвечает Кейс Вика.

8*0.2=0.4*4

8=0.4*4/0.2

0.2=0.4*4/8

4=8*0.2/0.4

0.4=8*0.2/4

1.3*10.1/6.26=1

1.3=6.26/10.1

6.26=1.3*10.1

10.1=6.26/1.3