Складіть чотири пропорції,використовуючи рівність: 1,3•10=2 1/6•6


Ответы на вопрос

Отвечает Алифора Рита.

Пошаговое объяснение:

1,3:2\frac{1}{6}=6:10 (1,3:\frac{13}{6}=6:10 => 0,6=0,6)\\2\frac{1}{6}:1,3=10:6 (\frac{13}{6}:1,3=10:6 => \frac{5}{3}=\frac{5}{3})\\1,3:6=2\frac{1}{6}:10 (\frac{13}{60}=\frac{13}{6}:10=>\frac{13}{60}=\frac{13}{60}\\10:2\frac{1}{6}=6:1,3(10:\frac{13}{6}=6:1,3=>\frac{60}{13}=\frac{60}{13}