Складіть чотири пропорції,використовуючи рівність 8•0,2=0,4•4


Ответы на вопрос

Отвечает Дурандина Арина.

Пошаговое объяснение:

8/4=0,4/0,2

0,2/0,4=4/8

8/0,4=4/0,2

0,4/8=0,2/4