Школярі Василько, Андрійко, Данилко і Сергійко зібрали 326 кг моркви. Василько зібрав 37 кг

моркви, що в 3 рази мен-ше, ніж Андрійко, а Данилко і Сергійко зібрали моркви порівну.Хто зі школярів зібрав найбільше моркви?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шухрова Маргарита.

Ответ:

Андрійко зібрав найбільше моркви-111 кг

Пошаговое объяснение:

Василько зібрав 37 кг

Андрійко зібрав (37*3) кг (в три рази більше Василька.

Данилко -х кг, і Сергійко також х кг, бо вони зібрали однакову кількість кг моркви.

Всього було зібрано моркви 326кг.

(37*3=111кгморкви - зібрав Андрійко)

Складемо рівняння до умови задачі: 37+(37×3)+х+х=326 (кг)

37+111+2х=326    (37*3=111кг- зібрав Андрійко)

2х=326-37-111

2х=178; х=178/2;

х=89

Отже Данилко зібрав 89кг, Сергійко зібрав теж 89кг.

Порівнюємо зібрані хлопчиками кілограми моркви. Отримуємо: 111- найбільше з отриманих чисел.