Знайти 2/3 числа а, якщо 30% від 30% числа а становлять 7,2


Ответы на вопрос

Отвечает Юхновец Лиза.

Рівняння:

0,3a * 0,3 = 7,2

(Взяли число а, найшли від нього 30%, потім від нового числа знову знайшли 30% і отримали 7,2).

0,09a = 7,2

a = 80

80 * \frac{2}{3}  = \frac{160}{3} = 53\frac{1}{3}

Вроде как-то так...