Довжини сторін трикутника відносяться як 2:4:6 . Запиши довжини сторін трикутника, якщо його

периметр дорівнює 126 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Русакова Леся.

Пошаговое объяснение:

2х+4х+6х=126

14х=126

х=9

2*9=18 см одна сторона

4*9=36 см друга сторона

6*9=54 см третя сторона