Довжини сторін трикутника відносяться як 3:5:6 . З'ясуй довжини сторін трикутника, якщо його

периметр дорівнює 126 см. ПЛИЗЗЗЗЗЗ ОЧЕНЬ СРОЧНО НАДО

Ответы на вопрос

Отвечает Levadin Ermakhan.

Ответ:

3х+5х+6х=126

14х=126

х=126/14

х=9 см

Відповідь сторони дорівнюють

9*3=27см

9*5=45см

9*6=54см

Пошаговое объяснение: