Довжини сторін трикутника відносяться як 6 : 17 : 19. З'ясуй довжини сторін трикутника, якщо його

периметр дорівнює 126 см. Зразок запису відповіді: 1 см; 2 см; 3 см

Ответы на вопрос

Отвечает Савків Тарас.

Ответ:

126:(6+17+19)= 126:42 = 3

3×6=18 - перша сторона

3×17 = 51 - друга

3×19=57 - третя сторона

Ответ: 18см; 51см; 57