сума трьох чисел = 36.Друге число у 3 рази більше за третэ, а різниця між першим і другим дорівнюэ

8. Знайдіть ці числа.

Ответы на вопрос

Отвечает Галактионов Эдвард.

Ответ:

Відповідь: 20, 12,4.

Пошаговое объяснение:

Нехай третє число = х

Друге = 3х

Перше = 3х + 8

(3х + 8) + 3х + х = 36

7х + 8 = 36

7х = 36 - 8 = 28

х = 28 : 7

х = 4 (третє)

Друге: 3 • 4 = 12

Перше: 3 • 4 + 8 = 12 + 8 = 20.