Скільки різних чотирицифрових чисел можна скласти із цифр 0; 2; 4; 6, якщо кожну цифру використати

в записі одного числа тільки один раз?

Ответы на вопрос

Отвечает Евгеньевич Эльдар.

Ответ:

18

Пошаговое объяснение:

Маємо чотири цифри : 0 ; 2 ; 4 ; 6

Потрібно скласти всі можливі чотирицифрові числа , при цьому кожна цифра використовується один раз .

Оскільки чотирицифрове число не може починатися на 0 , то на перг=шому місці може стояти будь-яка цифра з 3 можливих .

На другому місці 0 може стояти , отже на другому місці може стояни будь-яка цифра з трьох , що залишилися .

На третьому місці може стояти будь-яка цифра з двох , що залишилися .

А на четвертому місці - остання цифра , що залишилась .

Маємо кількість комбінацій :

3 * 3 * 2 * 1 = 18

Можна записати 18 різних чисел

Або можна рішати так :

Р4 - Р3 = 4! - 3 ! = 24 - 6 = 18