У саду учні зібрали 174 ящик яблук по 15 кг.Із 2/5яблук виготовили сік.а решту занесли в

сховище.Ск.кг.яблук занесли у сховище

Ответы на вопрос

Отвечает Бессонов Лёша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

174 *15=2610 кг всього яблук зібрали учні

2610 * 2/5= 1044 кг виготовили сік

2610 -1044=1566 кг занесли у сховище