Учні п’ятих класів зібрали 400кг макулатури. З них 33% зібрали учні 5Б класу, 29% зібрали учні 5В

класу, а решту – учні 5А класу. Скільки кілограмів макулатури зібрали учні 5А класу.Помогитеее!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Сирязеева Алина.
Ответ:

Пошаговое объяснение:
33%+29%=62% учні 5В і 5Б
100%-62%=38% учні 5А
400×38%=152кг
Отвечает Оганян Михаил.

Ответ:33+29=62

62-?%

400-100%

38*100/400=95 кг

Пошаговое объяснение: