6. Знайди значення виразу 9+а, якщо a = 1; 2; 5; 6; 7; 9; 10.​


Ответы на вопрос

Отвечает Шашов Максим.

Ответ:

9+а

9+1=10

9+2=11

9+6=15

9+7=16

9+9=18

9+10=19