до школи завезли яблука, апельсини та мандарини. Апельсинів завезли 72кг, що у 3 рази менше, ніж

яблук, і на 17 кг більше, ніж мандаринів. Скільки всього кг фруктів було завезено до школи?

Ответы на вопрос

Отвечает Баскаль Елизавета.

Ответ:

343 кг

Пошаговое объяснение:

72•3=216(кг) яблук

72-17=55(кг) мандаринів

72+55+216=343(кг)

Відповідь: 343 кг всього фруктів завезли до школи