Номер 402.До школи завезли апельсини,мандарини та лимони.Апельсинів було 94 кг, що в 7 разів менше,

ніж мандаринів, і на 16 кг більше, ніж лимонів.Скільки всього кг фруктів було заведено до школи?

Ответы на вопрос

Отвечает Фаррахутдинова Анастасия.
94*7=658кг мандаринов
94-16=78кг лимонов
94+658+78=830кг всего фруктов
Отвечает Белов Юра.
94*7=658кг мандаринів
94-16=78кг лимонів
94+658+78=830 всього фруктів
відповідь; 830 фруктів