5 Двом майстерням потрібно зробити 1800 деталей. Першамайстерня може виконати цю роботу за 3 дні,

а другаза 6днів. За скільки днів зроблять усі деталі обидві майстерні,якщо працюватимуть одночасно?​

Ответы на вопрос

Отвечает Лебедев Павел.

Ответ:

2 дні

Пошаговое объяснение:

1800:3=600 (дет.) в день робить перша майстерня

1800:6=300 (дет.) в день робить друга майстерня

600+300=900 (дет.) в день зроблять дві майстерні

1800:900=2 (дні) виконають всю роботу