. 3. У череді було 200 тварин, з них 34% становили вівці. Скільки опець було в череді? .


Ответы на вопрос

Отвечает Шагас Артем.

Для розв'язання цієї задачі спочатку треба знайти кількість вівцей в череді, а потім відняти їхню кількість від загальної кількості тварин, щоб знайти кількість інших тварин, зокрема овець.

Знайдемо кількість вівцей в череді, використовуючи відсоток, який становлять вівці від загальної кількості тварин:

34% від 200 = (34/100) * 200 = 68 вівців.

Тепер знайдемо кількість інших тварин (овець) в череді, віднімаючи кількість вівців від загальної кількості тварин:

Загальна кількість тварин - Кількість вівців = 200 - 68 = 132 овці.

Отже, в череді було 132 овці.