Тіктөртбұрыштың бір қабырғасы екіншісінен 6 см ұзын.Егер рның периметрі 32 см болса ауданын тап​


Ответы на вопрос

Отвечает Супруненко Аня.

Ответ:

s=55cm²

Пошаговое объяснение:

берилди:т.т.б

а=х

b=x+6

P=32

S-?

1)

(x+(x+6))×2=32

x+x+6 =32÷2

2x+6=16

2x=16-6

2x=10

x=5

2) a=5cm

b=x+6=11cm

3) S=ab=5×11=55cm²