2) Тіктөртбұрыштың бір қабырғасы 3,7 см, екінші қабырғасы одан 8,4 см артық. Осы тіктөртбұрыштың

периметрін табыңдар.3) Тіктөртбұрыштың бір қабырғасы 3,2 см, периметрі 33,2 см.Тіктөртбұрыштың екінші қабырғасын анықтаңдар. подскажите пжжжжжжжж​

Ответы на вопрос

Отвечает Ежова Иляна.

Ответ:

2) 2 қабырға=3,7+8,4=12,1

P=(3,7+12,1)×2= 31,6.

Пошаговое объяснение:

3) екін. қабырға= 33,2:2-3,2=13,4