Бір қабырғасы 6 см, екінші қабырғасы 8 см, ал үшінші қабырғасы х см. Үшбұрыштың периметрі 19 см-ден

кем. Үшбұрыштың үшінші қабырғасы неше сантиметрден кем болуы керек?

Ответы на вопрос

Отвечает Сергеев Иван.

Ответ:

19-(6+8)=5

Яғни 6 сантиметрден кем болуы керек

Отвечает Станіславський Ярослав.

Пошаговое объяснение:

×+8=19-6

×=8+6

×=14

×=19-14

×=5

----------------

5+8=19-6