Сплав містить 20% міді скільки треба взяти сплаву аби отримати 30кг міді Будь ласка мені швидко

треба відповідь ​

Ответы на вопрос

Отвечает Жоламанова Назира.

Весь сплав 100%

20% = 30 кг меди. Находим целое по его части:

30 : 20 * 100 = 150 кг сплава надо взять, чтобы в нём содержалось 27 кг меди

Проверка: 150 *0,20  =  30(кг) меди в сплаве

Ответ: 150 кiлограмiв сплаву треба взяти, щоб вiн мiстив 30 кг мiдi.