Автобаза може послати 30 машин для вивозу цукрових буряків на три приймальні пункти. На базі є

дво-, три- і п'ятитонні машини. Скільки треба машин кожної тонажності, щоб за кожну ходку вивозити 100 тонн буряків? Знайти оптимальний розв'язок.

Ответы на вопрос

Отвечает Пипенко Элина.

не знаю какой оптимальный

5*13+3*1+2*16=100 13+1+16=30

5*12+3*4+2*14=100 12+4+14=30

5*11+3*7+2*12=100 11+7+12=30