Два водії повинні перевезти з поля 42т 6ц цукрових буряків. Коли один шофер перевіз деяку

кількість цукрових буряків, а другий. у 2 рази більше, То залишилося перевезти ще 8т 4 - Скільки цукрових буряків перевiз кожний шофер, (Зробити детальне пояснення до розв'язку задачі).

Ответы на вопрос

Отвечает Былкина Татьяна.

Ответ:

Надіюсь допомогла

Пошаговое объяснение:

Перевезти: 42т. 6ц.=426ц.

1 водій - ? ц.

2 водій - ?, у 2 раза більше ніж перший.

Залишилось - 8 т. 4 ц. =84ц.

♡ 1) 426-84=342 (ц.)-перевезли 2 водія.

♡ 2) 342:3=114 (ц.)-перевіз перший водій.

♡ 3) 342-114=228 (ц.)-перевіз другий водій.

Відповідь: Перший водій перевіз 114 ц. цукрових буряків, а другий водій 228 ц.