Хлопчику дали 80 грн. і попросили купити на всі гроші цукерок одного сорту. У буфеті продавали

цукерки по 2 грн., по 5 грн. і по 11 грн. за штуку. Які цукерки одного сорту міг купити хлопчик? Знайди кількість цих цукерок.

Ответы на вопрос

Отвечает Исаев Данила.

Ответ:

40 першого сорту або 16 другого

Пошаговое объяснение:

80/2=40 шт

80/5=16 шт

80/11=7 3/11 шт , оскільки націло не ділиться хлопчик не міг купити цих цукерок