Змішали 4,сорти цукерок за ціною 7,5 грн.; 8,4 грн., 9,5 грн., 10,6 грн. Скільки коштує 1 кг

суміші, якщо взяли: 1) кожного сорту цукерок по 1 кг; 2) цукерок 1 і 3 сорту — по 2 кг; цукерок 2 і 4 сорту — по 1 кг?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Катя.

Ответ:

1) 7,5+8,4+9,5+10,6=36 грн за 4 кг

1 кг=36/4= 9 грн

2) 7,5*2+8,4+9,5*2+10,6=15+8,4+19+10,6=53 грн за 6 кг

1 кг=53/6=8,83 грн

Пошаговое объяснение:

Отвечает Зайцев Влад.

Пошаговое объяснение:

1. 7,5+8,4+9,5+10,6=16+19=35грн

2. 35÷4=8,75грн( коштуе 1кг. суміші)

2)(7,5×2)+(9,5×2)+8,4+10,6=15+20+19=54

2. 54÷6кг=9грн