Змішали 4 сорти цукерок за ціною 75 грн 84 грн 95 грн 106грн скільки коштує 1кг суміші якщо взяли

кожного сорту цукерок по 1 кг

Ответы на вопрос

Отвечает Сребро Даня.

Ответ:

90грн

Пошаговое объяснение:

1)75+84+95+106=360(грн)

2)360:4=90(грн)