ДАЮ 30 БАЛЛОВ!!!!!Хлопчику дали 60 грн. і попросили купити на всі гроші цукерок одного сорту. В

кафе продавали цукерки по 2 грн., по 5 грн. і по 11 грн. за штуку. Які цукерки одного сорту міг купити хлопчик? Визнач кількість цих цукерок. Відповідь: (ціну цукерок записуй, починаючи з найменшої) хлопчик міг купити____ шт. цукерок по____грн

Ответы на вопрос

Отвечает Екимова Анна.

Ответ:

30 цукерок по 2 грн. або

12 цукерок по 5 грн.

Пошаговое объяснение:

Хлопчик міг купити тільки ті цукерки, на вартість яких можна без залишку поділити 60 грн.

60÷2=30 (ц.) - міг купити хлопчик по 2 грн. за шт.

60÷5=12 (ц.) - міг купити хлопчик по 5 грн. за шт.

60÷11=5,(45) (ц.) - не міг купити хлопчик по 11 грн. за шт.