Знайти натуральні значення а, при яких коренем рівняння (a+3)*(x-4)=18 є складене число.


Ответы на вопрос

Отвечает Эль-Гохари Тарек.

Ответ:

x-4=18/a+3 , a+3 не равно 0

x-4=18/a+3 , a не равно -3

x=18/a+3 + 4

x=18/a+3 + 4 , а не равно -3

x=18+4(a+3)/a+3 , а не равно -3

x=18+4a+12/a+3 , а не равно -3

x=30 + 4a/a+3 , а не равно -3