ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА СРОЧНО ДАЮ 65 БАЛОВ Варіант 2 Складіть варіаційний ряд та обчисліть

статистичні показники маси тіла, (у кг) у 100 студентів такої вибірки: 54, 62, 65, 61, 50, 56, 62, 60, 62, 57, 62, 64, 59, 49, 46, 58, 50, 58, 52, 50, 54, 52, 69, 52, 50, 70, 56, 53, 50, 56, 54, 50, 49, 60, 64, 56, 53, 61, 54, 56, 50, 57, 58, 49, 56, 53, 64, 53, 66, 54, 54, 51, 52, 62, 57, 52, 69, 54, 48, 51, 64, 56, 66, 56, 48, 60, 42, 51, 56, 53, 65, 64, 51, 48, 47, 52, 58, 54, 63, 61, 52, 49, 60, 52, 51, 62, 53, 44, 68, 54, 56, 58, 48, 49, 48, 56, 56, 54, 49, 50.​

Ответы на вопрос

Отвечает Греков Ярослав.

Відповідь:Варіаційний ряд:

42, 44, 46, 47, 48, 48, 48, 48, 49, 49, 49, 49, 50, 50, 50, 50, 50, 50, 50, 50, 51, 51, 51, 51, 52, 52, 52, 52, 52, 52, 53, 53, 53, 53, 53, 54, 54, 54, 54, 54, 54, 54, 54, 54, 54, 55, 56, 56, 56, 56, 56, 56, 56, 56, 56, 56, 57, 57, 57, 58, 58, 58, 58, 59, 60, 60, 60, 61, 61, 62, 62, 62, 62, 62, 63, 64, 64, 64, 64, 65, 65, 66, 66, 68, 69, 69, 70

Статистичні показники:

Середнє арифметичне:

Сума всіх значень / Кількість значень = (54 + 62 + 65 + 61 + 50 + 56 + 62 + 60 + 62 + 57 + 62 + 64 + 59 + 49 + 46 + 58 + 50 + 58 + 52 + 50 + 54 + 52 + 69 + 52 + 50 + 70 + 56 + 53 + 50 + 56 + 54 + 50 + 49 + 60 + 64 + 56 + 53 + 61 + 54 + 56 + 50 + 57 + 58 + 49 + 56 + 53 + 64 + 53 + 66 + 54 + 54 + 51 + 52 + 62 + 57 + 52 + 69 + 54 + 48 + 51 + 64 + 56 + 66 + 56 + 48 + 60 + 42 + 51 + 56 + 53 + 65 + 64 + 51 + 48 + 47 + 52 + 58 + 54 + 63 + 61 + 52 + 49 + 60 + 52 + 51 + 62 + 53 + 44 + 68 + 54 + 56 + 58 + 48 + 49 + 48 + 56 + 56 + 54 + 49 + 50) / 100 = 55.52

Мода:

Значення, яке зустрічається найчастіше = 50

Медіана:

Значення, яке розташоване посередині після сортування за зростанням = 54

Дисперсія:

Середньоквадратичне відхилення від середнього арифметичного = √((∑(X - X̅)²) / N) = √((∑(54 - 55.52)² + (62 - 55.52)² + ... + (49 - 55.52)²) / 100)

Стандартне відхилення:

√((∑(X - X̅)²) / N) = √((∑(54 - 55.52)² + (62 - 55.52)² + ... + (49 - 55.52)²) / 100)