Периметр прямокутної ділянки 216м,а її довжина 55м.Обчисли площу цієї ділянки.


Ответы на вопрос

Отвечает Серова Алёна.

Ответ:

2915 м²

Пошаговое объяснение:

Напівериметр (сума суміжних сторін) ділянки

а+в=216:2=108 (м),

тоді ширина

в=108-55=53 (м)

а площа

55*53=2915 м²