Перимтр прямокутної ділянки-216м,а її довжина-55м.Обчисли площу цієї ділянки.


Ответы на вопрос

Отвечает Ференци Кирилл.

P = (a + b) · 2 = 216 м - периметр участка

а + b = 216 : 2 = 108 м - длина и ширина вместе

b = 108 - 55 = 53 м - ширина

S = a · b = 55 · 53 = 2915 м² - площадь участка

Ответ: 2915 м².