тіло рухається прямолінійно зі швидкістю v(t)=t+2( м/с). який шлях пройде тіло через 6 с після

початку руху​

Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Анастасия.

Оскільки v(t)=t+2(м/с), то v=6+2=8(м/с)