У залі для глядачів кінотеатру в кожному ряді р місць, а кількість рядів на 2 менша, ніж кількість

місць у ряді. Скільки всього місць у залі для глядачів?

Ответы на вопрос

Отвечает Марков Александр.
У залі для глядачів - ? місць
В кожному ряді - p місць
К-сть рядів - ?, на 2 менша, ніж к-сть місць у ряді
Обчислення.
Число рядів (p - 2)
Число місць у кожному ряді - P
Дізнатися, скільки всього місць у залі для глядачів:
p × (p - 2) =
p × p - 2p =
 {p}^{2}  - 2p
Відповідь: (p в квадраті - 2p) місць.