СРОЧНО!!! У великому залі кінотеатру у 2 рази більше глядачів , ніж у малому. Якщо з великого

залу вийдуть 37 глядачів , а в малий зайдуть 50, то глядачів в обох залах буде порівну . Скільки глядачів у кожному залі?

Ответы на вопрос

Отвечает Моргачёва Настя.
Пусть х - количество зрителей в малом зале,
2х - количество зрителей в большом зале.

Уравнение:
2х - 37 = х + 50
2х - х = 50 + 37
х= 87 зрителей в малом зале.
2х = 2 • 87 = 174 зрителя в большом зале,
Ответ: 174 зр.; 87 зр.

Проверка.
1) 174 - 37 = 137 зрителей станет в большом зале.
2) 87 + 50 = 137 зрителей станет в малом зале.
3) 137 зр. = 137 зр.