У кінозалі 360 місць у кожному ряді місць в 2 раза більше ніж рядів у залі. Скільки рядів у залі і

скільки місць у кожному ряді?​

Ответы на вопрос

Отвечает Пусташинский Владислав.

Ответ: 20 місць у залі ,   18 рядів у залі

Пошаговое объяснение:

Нехай у кінозалі - х рядів , тоді місць - у Складемо систкму рівняннь:

{х*у= 360

{у-х= 2

х= 2-у

Підставимо у перше рівняння

(2-у)*у=360

2у-у²-360=0

у²-2y-360=0

D= b²-4ac=2² -4*(-360)=1444     √D= 38

y₁= (-b+√D)/2a=( 2+38)/2= 40/2= 20 місць у залі

y₂= (-b-√D)/2а= ( 2-38)/2= - 36/2=-18 не влаштовує умові

у-х= 2

20 - х= 2

х= 18 рядів у залі