ЛІС ЛУКИ І РІЛЛЯ ЗАЙМАЮТЬ 300 ГА ПЛОЩА ЛІСУ СТАНОВИТЬ 20%А РІЛЛЯ ДВІ ТРЕТІ УСІЄЇ ПЛОЩІ РЕШТУ ЗАЙМАЄ

ЛУКИ СКІЛЬКИ ГЕКТАРІВ ЗАЙМАЮТЬ ЛУКИ

Ответы на вопрос

Отвечает Семеновых Елизавета.
300÷100×20=60 га - леса
300-60=240 га - пашня и луга
240÷3×2=160 га - пашня
300 - (160+60)=300-220=80 га - луга