Перша сторона трикутника дорівнює 16 см, друга - на 2 дм більша за першу, а третя – у 2 рази

менша за суму першої і другої сторін разом.Знайди периметр трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Пивоварова Вероника.

Ответ:

78см периметр трикутника

Пошаговое объяснение:

1дм=10см

2дм=20см

1)16+20=36 см друга сторона трикутника.

2)36+16=52см. сума двох сторін трикутника.

3)52:2=26см третя сторона трикутника.

4)26+52=78см периметр трикутника.