Докажите что четырехугольник ABCD с вершинами в точках A(3;5), B(-1;-1) C(-7:-5) и D(-3;1) является

ромбом

Ответы на вопрос

Отвечает Ефанова Настя.

Ответ:

так він є ромбом, тому що модулі векторів АВ,ВС,ДС,АД  рівні.

Пошаговое объяснение:

Знайдемо величину вектора АВ , АВ=(х2-х1)(у2-у1)=(-1-3)(-1-5)=(-4;-6)

ДС=(-7-(-3))(-5-1)=(-4;-6)

вектор ВС=АД=(-6;-4)   так як модулі усіх векторів(усіх сторін) однакові , можна сказати , що ця фігура є ромбом.