Знайти два натуральних числа, сума яких дорівнює 35, а їх НСК дорівнює 42. У відповідь записати

різницю між більшим і меншим.

Ответы на вопрос

Отвечает Юнусов Эмиль.

Сумма 35 = 5 · 7

НОК 42 = 2 · 3 · 7

- - - - - - - - - - - - - -

35 - (2 · 7) = 35 - 14 = 21 - большее число

35 - (3 · 7) = 35 - 21 = 14 - меньшее число

21 - 14 = 7 - разница

Ответ: 7.