2. Поїзд їхав 6 год зі швидкістю руху 80,2 км/год i 3 год зі швидкістю 83,8 км/Год. Знайдіть

середню швидкість поїзда на всьому шляху.​

Ответы на вопрос

Отвечает Корчагіна Дарина.

Ответ:

1) 6×80.2= 481.2км-відстань , що проїхав поїзд зі швидкістю 80.2км/год

2)3×83.8=251.4 км-відствнь, що проїхав поїзд зі швидкістю 83.8 км/год

3) 481.2+251.4= 732.6км-загальна відстань, що проїхав поїзд

4) 732.6÷9=81.4км/год-середня швидкість поїзда