Учень прочитав книжку в якій 260сторінок. За перший день він прочитав30% книжки.за другий 35% За

третій -решту. Скілььки сторінок прочитав учень за третій день?

Ответы на вопрос

Отвечает Барзенкова Ксения.

Ответ:

260ст.— 100%

Х ст. —30% прочитав за перший день

Х ст. — 3% прочитав за другий день

Х ст. — Х% прочитав за третий день

1)100-(35+30)=35% прочитав за третий день

2)260*30/100=78 ст прочитав в перший день

3)260*35/100=91 ст прочитав в другий и третий день