Знайдіть число b,якщо середнє арифметичне чисел 2,6;8,5 і b дорівнює 5,9. Потрібно рішення!!


Ответы на вопрос

Отвечает Іліх Максим.

Ответ:

Середнє арифметичне це сума всіх чисел поділена на кількість ціх чисел

Пошаговое объяснение:

2,6+8,5+б=5,9

11,1+б=5,9

б=5,9-11,1

б=-5,2